درباره ما

ما کی هستیم ؟

سخن مدیر عامل

تیم food-machinery با سابقه طولانی در عرصه واردات و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از جمله فست فود، رستوران و کافی شاپ فعالیت می نماید. با توجه به محدود بودن برندهای ناب در این حوزه و نمایندگی انحصاری این گروه در برخی از کالاها و در جهت حمایت از کارآفرینان داخلی اقدام به فروش مستقیم تجهیزات نموده است. امیدواریم با اتخاذ این سیاست هزینه های واسطه گری را برای سرمایه گذاران به حداقل برسانیم و با معرفی محصولات برخی از کارخانجات معتبر ایرانی به گلایه های آنها بابت کمیسیون های سرسام آور واسطه گران پایان بدهیم.

نکات حرفه ای

تجربه عالی
برند بزرگ خود را بسازید .

شما می توانید با کمک تیم food-machinery برند فست فود، رستوران یا کافی شاپ خود را بسازید. ما می توانیم برای شما تجهیزات خاص با محصولات خلاقانه را به صورت انحصاری وارد و تولید نماییم. داشتن تجهیزات خاص و یونیک می تواند به برند شدن شما کمک ویژه ای نماید.
تجهیزات وارداتی
واردات تجهیزات آشپزخانه
تیم food -machinery وارد کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از جمله فست فود، رستوران ایتالیایی، کافی شاپ و کترینگ ها به صورت مستقیم از کشورهای مبدا می باشد. ما با وارد نمودن خطوط تولید مرغ سوخاری، پیتزا، ساندویچ – برگر، استیک و پاستا، کافی شاپ و اکسسوری در بازار ایران فعالیت می نماییم. ( تمامی تجهیزات وارد شده توسط این گروه دارای برگ سبز و استاندارد می باشد)
محصولات داخلی
ساخت تجهیزات آشپزخانه
تیم food – machinery استراکچر استیل و سیستم های برودتی را در داخل کشور تولید می نماید. این تجهیزات شامل آماده سازی و پخت در خطوط پیتزا، سوخاری، برگر – ساندویچ، کافی شاپ و رستورانهای سنتی ایرانی می باشد.

توصیفات ما