بیمه رستوران – چراباید رستوران خود را بیمه کنید؟

امروزه رستوران داری یکی از محبوب ترین سرمایه گذاری های در سطح جهان به شمار می رود و روز به روز سرمایه گذاری در این عرصه افزایش می یابد. رقابت بالا ریسک سرمایه گذاری در این حوزه را افزایش می دهد. بیمه رستوران می تواند تا حدودی ریسک شما را کاهش دهد.

همانطورکه تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی باید دارای ضمانت نامه باشند بیمه رستوران هم می تواند به عملکرد بهتر رستوران شما کمک کند.

بیمه رستوران چیست؟

بیمه رستوران یک قرارداد دوجانبه است که میان مالکان و سرمایه گذاران رستوران با شرکت بیمه منعقد خواهد شد.

براساس قرارداد بیمه رستوران میزان سهم بیمه گذار مشخص شده و سقف مبلغ جبران خسارت هم در این قرارداد قید خواهد شد.

نسبت به نوع رستوران، گستردگی فضا، تعداد نیروی انسانی و حجم سرمایه گذاری میزان حق بیمه دریافتی و خدمات شرکت بیمه متفاوت خواهد بود.

شما می توانید رستوران خود و حتی تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی خود را در برابر زیان های مختلف احتمالی بیمه کنید.

انواع بیمه رستوران

بیمه رستوران انواع مختلفی دارد که بیمه گذار براساس توان مالی و سیاست گذاری های خود آن ها را انتخاب می کند برخی از مهمترین انواع بیمه عبارت اند از:

بیمه کارکنان

بیمه کارکنان یک بیمه اجباری است که مدیریت رستوران موظف است کلیه کارکنان خود را بیمه کند.

بیمه آتش سوزی

یکی از بیمه های پرطرفدار صنعت رستوران داری بیمه آتش سوزی است که شرکت های مختلف بیمه می کوشند به شیوه های مختلف رستوران ها را به خرید بیمه آتش سوزی تشویق کنند.

بیمه حوادث غیر مترقبه

این بیمه هم در بین قرارداد های بیمه رستوران طرفداران خاص رادارد به ویژه برای رستوران دارانی که در مناطق حساس جغرافیایی رستوران خود را راه اندازی کرده اند.

بیمه تجهیزات رستوران

بیمه تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی به ویژه برای تجهیزات گران قیمت و پراستفاده یک بیمه نامه ضروری است که البته برای دستگاه های باکیفیت که ضمانت نامه مناسبی دارند کمتر مورد استفاده قرارمی گیرد.

شرکت های بیمه معمولا برای بیمه رستوران پکیج های کاملی در نظرمی گیرند و درصورت انتخاب کل پکیج معمولا تخفیف خوبی به صاحبان کسب و کار تعلق می گیرد. انتخاب بیمه نامه های جامع، رستوران ها را در برابر کلیه آُسیب های احتمالی حفظ و نگهداری خواهد کرد.

مزایای بیمه رستوران

هنگامی که یک بیمه مناسب انتخاب و خریداری می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید سرمایه شما در حوادث احتمالی از میان نخواهد رفت و به این ترتیب قادر خواهید بود طرح های توسعه ای جامع و مناسبی را طراحی و پیاده سازی کنید.

بیمه رستوران اعتماد سرمایه گذاران خارجی را هم افزایش داده و در صورت نیاز به جذب سرمایه گذار جدید افراد بهتر به شما و کسب و کارتان اعتماد خواهند کرد.

در نهایت بیمه رستوران خیال شما را راحت می کند و کمک می کند به روی کارتان تمرکز کنید و درگیرمسائل حاشیه ای نشوید.

نتیجه گیری

بیمه رستوران خدماتی را شامل می شود که به حفظ و حراست رستوران در برابر حوادث احتمالی کمک می کند. در کنار تهیه تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی انتخاب یک بیمه مناسب می تواند آینده روشن تری را برای رستوران شما رقم بزند.

درحال حاضر شرکت های بیمه پکیج های جامعی برای سرویس دهی به رستوران ها فراهم آورده اند. پیش از خرید هرگونه بیمه لازم است کلیه شرایط را مد نظر قرار داده و ضمن تحقیق و بررسی کامل با همکاران خود مشورت کنید تا یک بیمه مناسب  رستوران راخریداری کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *