چه زمانی وقت تعویض یخچال رستوران است؟

یخچال و فریز برای تامین ایمنی غذا در هر آشپزخانه صنعتی ضروری است، بنابراین تعیین زمان دقیق تعویض یخچال رستوران ازاهمیت بالایی برخوردار است.

کلیه تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی در زمان خود باید تعویض شوند در غیر این صورت ممکن است هزینه های زیادی را به رستوران تحمیل کنند.

برای اینکه راحت تر بتوانید زمان تعویض یخچال رستوران خود را تشخیص دهید این نوشتار را تا انتها دنبال کنید.

آیا یخچال شما صدای غیر معمولی تولید می کند؟

اگر یخچال شما صداهای غیر معمولی مثل زنگ موبایل یا صدای بلندگریه از خود تولید می کند شاید می خواهد به شما گوشزد کند زمان تعویض یخچال رستوران فرارسیده است.

برای پیشگیری از صداهای غیر معمول رستوران از صحت عملکرد کمپرسور یخچال اطمینان حاصل کنید و تلاش کنید یخچال رستوران به صورت مستمر پاکسازی شود. اگر این نکات را رعایت کردید و یخچال شما هنوز هم صداهای ناهنجاری از خود بروز می دهد ممکن است زمان تعویض آن فرا رسیده باشد.

آیا مواد غذایی شما به اندازه کافی سرد نمی شود؟

آیا جدیدا متوجه شده اید که مواد غذایی شما به اندازه کافی سرد نمی شوند؟ هر یخچال صنعتی باید دمایی بین ۳۶ تا ۳۸ درجه فارنهایت را نگه دارد. دمای مناسب فریزر بین -۱۰ تا ۰ درجه فارنهایت است.

درصورتیکه یخچال شما دمای مناسبی تولید نمی کند تعویض یخچال رستوران ضروری است.

اطمینان حاصل کنید یخچال جدید دور از منابع حرارتی مثل اجاق گاز، فر و تنور نگهداری می شود. اجتناب از نگهداری یخچال در مکان های مرطوب و خاکی هم به افزایش طول عمر آن کمک می کند.

آیا ظاهر یخچال شما مناسب است؟

وقتی از بیرون به یخچال نگاه می کنید ظاهر آن مهم است و باید در وضعیت مناسبی باشد.

تعویض یخچال رستوران زمانی که ظاهر خود را از دست می دهد ضروری به نظر می رسد.

معمولا وقتی در یخچال از آب بندی خارج می شود و به خوبی بسته نمی شود ظاهر یخچال هم شکل اولیه خود را از دست خوهد داد.

همچنین عدم عملکرد صحیح کمپرسور در کنا سر و صدای زیاد سبب افزایش مصرف انرژی می شود و زمان تعویض یخچال رستوران فرارسیده است.

آیا زیر یخچال شما تمیز است؟

یخچال و فریزر رستوران در طول زمان ممکن است دچار پوسیدگی شوند و آثار پوسیدگی در کف رستوران قابل مشاهده باشد.

زمانی که هر کدام از  تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی به این مرحله رسید باید فورا تعویض شوند.

زمانیکه یخچال به این مرحله رسیده باشد هرچقدر هم کارکنان شما تلاش کنند آن را تمیز کنند تاثیر زیادی نخواهد داشت. در این زمان گوشه های یخچال ترک می خورند و موقع نظافت خواهند ریخت، این یک نشانه آشکار فرارسیدن زمان تعویض یخچال رستوران است.

آیا تجهیزات شما قدیمی و فاقد ضمانت است؟

اگرچه ممکن است یک یخچال تا ۱۰ سال هم به خوبی کار کند اما امکان اینکه کارایی خود را از دست داده باشد بسیار زیاد است.

زمانیکه ضمانت یخچال به اتمام می رسد به آن معناست که احتمالا شما باید هزینه های بیشتری را برای تعمیر آن بپردازید. به نظر می رسد در این زمان تعویض یخچال رستوران اقتصادی باشد.خرید یک مدل نو می تواند در هزینه انرژی صرفه جویی کند و نیاز به پرداخت هزینه های تعمیر را حذف کند.

آیا احساس می کنید به تغییر نیاز دارید؟

گاهی فقط زمان تغییر فرارسیده است حتی اگر اشکالات ظاهری هم در دستگاه وجود نداشته باشد. در این زمان تغییر تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی ضروری است. پس هر گاه پول لازم فراهم بود و دوست داشتید زمان تعویض یخچال رستوران فرارسیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *