قانون کار رستوران چطور است؟

برای محافظت از کارکنان، کارگران و کارفرمایان یک سری قانون کار رستوران حاکم است که تمام صاحبان رستوران ها باید از آن ها پیروی کنند تا اطمینان حاصل شود که از قوانین فدرال وایالتی تبعیت کرده اند.

وزارت کارایالات متحده و همچنین دولت های محلی و ایالتی برای ارائه یک محل کار سالم و منصفانه برای همه کارکنان به کسب و کاری نیاز دارند که قوانین زیر را رعایت کنند.

شما با رعایت قانون کار رستوران می توانید کارکنان خود را شاد و راضی نگه دارید تا برخورد بهتری با مشتریان داشته باشند که موفقیت  کسب و کار شما را تضمین می کند.

تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی در دستان کارکنان شاد معجزه خواهند کرد.

اصل عدالت در قانون کار رستوران

درایالات متحده آمریکا جهت عدالت قانون کار رستوران اصول زیر باید رعایت شود:

قانون کار رستوران حداقل حقوق دریافتی برای کارکنان را مشخص کرده که باید اطمینان حاصل کنید کارکنان این حداقل حقوق را دریافت کرده اند.

کارکنان زیر ۲۰ سال سن باید از مزایای ساعات استراحت مناسب و دریافت حداقل حقوق مصوب بهره ببرند.

قانون کار استخدام جوانان

زمانی که قصد استخدام نیروی کار کمتر از ۱۷ سال را داشته باشید باید قانون کار رستوران در این مورد را کاملا رعایت کنید. کارکنان ۱۴ تا ۱۵ سال باید مرخصی لازم جهت شرکت در کلاس های درس و مدرسه را داشته باشند. این افراد نباید قبل از ساعت ۷ صبح و بعد از ساعت ۷ شب مشغول به کار باشند.

اگر برای تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی خود ارزش قائل هستید و برای افزایش طول عمر مفید آن ها برنامه ریزی می کنید باید برای کارکنان خود هم ارزش قائل باشید و قانون کار رستوران را به منظور عملکرد بهتر کارکنان جدی بگیرید.

شرایط کاری خطر ناک

برطبق قانون کار در رستوران کارکنان زیر ۱۸ سال نباید در بخش های خطرناک به کار گرفته شوند، همچنین بزرگسالان باید با رعایت کلیه امکانات ایمنی و شرایط مناسب کاری در این بخش ها فعالیت کنند.

هنگام استخدام افراد باید قانون کار رستوران به درستی برای هر فرد تشریح شود تا از وظایف و حقوق خود مطلع باشد.

فرصت های شغلی برابر

قانون کار رستوران اصل فرصت های شغلی برابر را به شدت جدی می گیرد و امکان اشتغال برای همه را در نظر می گیرد.

نژاد، رنگ، مذهب و جنسیت از جمله شرایط بارداری نباید مانع اشتغال افراد در قانون کار در رستوران باشد.

همچنین مدیریت رستوران حق ندارد به صورت شخصی اقدام به مجازات کارکنان رستوران در برابر شکایات دریافتی کند.

تبعیض شغلی در زمان بارداری زنان ممنوع است و طبق قانون کار رستوران زنان باردار از حق اشتغال و دریافت حقوق برابر باسایرین برخوردار هستند.

افراد بالای ۴۰ سال نباید با تبعیض استخدامی مواجه شوند و به دلیل افزایش سن از محل کار خود اخراج شوند.

ممانعت از کار افراد به دلیل مساعل جسمی و معلولیت های جسمی برطبق قانون کار آمریکا ممنوع است.

نتیجه گیری

با تشریح قانون کار رستوران در آمریکا متوجه می شویم که رعایت قانون کار به منظور حفظ انرژی  و توانمندی کارکنان ضروری است و با رعایت قانون کار رستوران کارکنان شاد تر و محیط کار سالم تری خواهیم داشت.

بر طبق قانون کار در رستوران کلیه کارکنان در برابرقانون برابر هستند و نژاد، مذهب، رنگ، سن و جنسیت نباید عامل تبعیض افراد باشد. برطبق قانون کار رستوران کارکنان موظف هستند با رعایت قانون به وظایف خود عمل کنند.

همانطور که به تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی خود اهمیت می دهید لازم است به قانون کار رستوران هم توجه کنید تا یک رستوران شاداب و موفق داشته باشید. حرفه ای که با انسان ها سرو کار دارد نیازمند رعایت حقوق انسانی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *