نحوه نوشتن منو رستوران مناسب| تجهیزات رستوران ایتالیایی

کلمات قدرت جادویی دارند که در تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردارند، نوشتن منو رستوران بدون در نظرگرفتن قدرت کلمات ممکن است به کاهش فروش شما منجر شود اما در صورتیکه به قدرت کلمات هنگام نوشتن منو رستوران توجه کنید ممکن است به موفقیت چشم گیری در فروش دست یابید.

اگر شما بهترین تجهیزات رستوران ایتالیایی، بزرگترین سرآشپز ایتالیایی و بهترین امکانات را در اختیار داشته باشید اما نتوانید تکنیک های مناسب در نوشتن منو رستوران را بکار ببرید قطعا شکست خواهید خورد.

اهمیت قدرت کلمات در تهیه منو رستوران زمانی آشکارتر می شود که بدانید کلمات منو اولین ابزاری است که برای انتقال توانمندی های رستوران خود به مشتری در اختیار دارید.

اهمیت نوشتن منو رستوران درانتقال ظاهر، بافت و طعم غذا

برای تهیه غذاهای ایتالیایی به تجهیزات رستوران ایتالیایی نیاز دارید و برای انتقال صحیح ظاهر، بافت و طعم غذا هم به نوشتن منو رستوران بر طبق اصول نگارش و بازاریابی نیاز دارید.

جهت نوشتن منو رستوران بهتر است از افراد حرفه ای کمک بگیرید و نویسنده بازاریاب حتما تک تک غذاها را تست کند و بعد با کمک سرآشپز منو را تنظیم کنند.

نحوه تزئین و شکل غذا هم در موفقیت منو بسیار تاثیر گذار است بر طبق یک ضرب المثل قدیمی ما اول با چشم خود غذا را می خوریم. اگر نوشتن منو رستوران همراه با تصویر باشد تزئین غذا اهمیتی دو چندان می یابد.

بافت مواد غذایی و تناسب آن با ظروف سرو غذاهم در موفقیت منو رستوران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بافت غذا باید حفظ شود تامشتری متوجه آنچه می خورد بشود.

طعم غذا هم که نیازی به توضیح ندارد، تهیه منو رستوران اگر با طعم بی نظیر همراه نباشد موفقیتی در کار نخواهد بود.

اهمیت انتخاب کلمه در نوشتن منو رستوران

همانقدر که یافتن تجهیزات رستوران ایتالیایی مناسب سخت است، یافتن کلمات مناسب جهت نوشتن منو رستوران هم دشوار خواهد بود.

شما باید مفاهیم ذهنی خودتان را در غالب بهترین کلمات در هنگام تهیه منو رستوران منتقل کنید.

هرچه کلمات ساده تر، کوتاه تر و دقیق تر انتخاب شوند شانس افزایش فروش شما هم بیشتر می شود.

یک کلمه مناسب می تواند به راحتی سطح فروش شما رابه میزان قابل توجهی افزایش دهد درحالیکه بسیاری از مدیران رستوران و سرآشپزها به میزان لازم به تهیه منو رستوران اهمیت نمی دهند.

نکاتی که درانتخاب نام غذاها باید رعایت کنید

هنگام نوشتن منو رستوران باید سعی کنید از کلمات مناسب استفاده کنید، در عین حال طعم غذاها باید در نوشتن منو رستوران منتقل شوند. اگر غذایی تند، شور یا کرم دار است بهتر است در منو نوشته شود تا مشتری که غذای تند دوست ندارد به اشتباه غذای نامناسبی را برای خود انتخاب نکند.

برخی از مشتری ها از طعم برخی مواد غذایی در غذا ناراضی هستند، مثلا دوست ندارندغذایی که می خورند طعم سیر یا پیازبدهد بنابراین بهتر است در منو این مطلب را ذکر کنید به ویژه در غذاهایی که مواد غذایی حساس در آن ها طعم غالبی دارند.

تعداد کلمات مناسب در نوشتن منو رستوران

همانطور که ظرفیت تجهیزات رستوران ایتالیایی متفاوت است، تعداد کلماتی که در هنگام نوشتن منو رستوران استفاده می کنید هم متغییر خواهدبود. بنابراین قانون خاصی در خصوص تعداد کلمات مناسب جهت تهیه منو رستوران وجود ندارد اما بهتر است کار نوشتن را با کلمات توصیفی شروع کنید و کلماتی که به راحتی برای همه قابل تشخیص باشند را در تهیه منو رستوران بکار ببرید.

سعی کنید از اضافه گویی و بکار بردن لغات دشوار پرهیز کنید. نظر سرآشپز را هم هنگام نوشتن منو رستوران جویا شوید.

 

مقاله مرتبط: تجهیزات رستوران ایتالیایی در ایران چگونه اند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *