تجهیزات فست فود ایتالیایی چیست و چه تفاوتی باسایر تجهیزات دارد؟

تجهیزات فست فود ایتالیایی با سایر تجهیزات فست فود متفاوت است چراکه سبک طبخ پیتزا و سایر فست فود های ایتالیایی منحصر به فرد است.

غذاهای ایتالیایی در سراسر جهان و ایران طرفداران بی شماری دارد از این رو همیشه برای تجهیزات فست فود ایتالیایی و تجهیزات رستوران ایتالیایی می توان مشتری پیدا کرد.

دراین گزارش شما را با مفهوم تجهیزات فست فود ایتالیایی و تفاوت آن با تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران ایتالیایی آشنا می کنیم.

تعریف مفهوم تجهیزات فست فود ایتالیایی

معروف ترین پیتزاهای جهان ایتالیایی هستند و اصولا فست فود از ایتالیا ریشه گرفته است، پس اگر بگوییم مهد تجهیزات فست فود ایتالیاست چندان بی راه هم نگفته ایم.

به پیتزای مارگاریتا نگاه کنید تمام مواد اولیه تشکیل دهنده آن به رنگ پرچم ایتالیاست، این اصلا اتفاقی نیست.

یک سرآشپز ایتالیایی برای اینکه حس میهن پرستی خود را به ملکه نشان دهد برای نخستین بار پیتزایی بارنگ پرچم ایتالیا درست کرد که این روزها با نام پیتزا مارگاریتا در تمام جهان معروف است.

تفاوت تجهیزات فست فود ایتالیایی و تجهیزات رستوران ایتالیایی

تجهیزات فست فود ایتالیایی همانطور که از نامش پیداست برای طبخ غذاهای سریع و در رستوران هایی که به صورت تخصصی به تولید فست فود مشغول هستند به کار می رود. اصولا تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران از لحاظ ظاهر و عملکرد بایکدیگر متفاوت هستند.

تجهیزات رستوران ایتالیایی اغلب جهت طبخ غذاهای ایتالیایی که بسیار هم خوشمزه و مشهوراند بکار می رود.

تجهیزات رستوران ایتالیایی اغلب در رستوران های کلاسیک ایتالیایی که غذاهای سنتی این کشور با منویی کاملا متفاوت از منوی فست فود ها دارند بکار می رود.

برخی از تجهیزات فست فود ایتالیایی

برخی از تجهیزات رستوران ایتالیایی که تقریبا همه سرآشپزها آن ها را می شناسند عبارت اند از:

سرخ کن سیب زمینی ویژه ایتالیایی

قالب مخصوص پیتزا ایتالیایی

فر پیتزا، اغلب تجهیزات فست فود ایتالیایی، فر تنوری جهت طبخ پیتزا ارائه می کنند.

میز برش پیتزا

معرفی تجهیزات رستوران ایتالیایی

برخی از معروف ترین تجهیزات رستوران ایتالیایی که استفاده از آن ها در رستوران های ایتالیایی بسیار مرسوم است عبارت اند از:

پاستا پز

خمیر بازکن

خمیر گیر

هود و تجهیزات ویژه نگهداری مواد غذایی

تجهیزات استیل به عمل آوری مواد اولیه

بنابراین می توانید مشاهده کنید تجهیزات فست فود ایتالیایی و تجهیزات رستوران ایتالیایی با یکدیگر متفاوت اند.

البته هستند برخی از رستوران های ایتالیایی که به صورت همزمان هم فست فود ایتالیایی و هم غذاهای ایتالیایی سرو می کنند و این امر اصلا عجیب و دور از انتظار نخواهدبود.

در رستوران داری حرف اول را مشتری می زند و اگر علاقه مندان غذاهای ایتالیایی دوست داشته باشند فست فود و غذاهای مشهور ایتالیایی را در کنار هم ببینند رستوران دار با کمال میل تجهیزات فست فود ایتالیایی و تجهیزات رستوران ایتالیایی را به طور همزمان خریداری می کند.

غذاهای ایتالیایی و تجهیزات فست فود ایتالیایی

تولید غذاهای ایتالیایی تا حد زیادی به مواد اولیه و تخصص سرآشپز بستگی دارد، اما اگر تجهیزات فست فود ایتالیایی به شکل مناسب در اختیار سرآشپز نباشد طبخ غذا دشوار خواهد بود.

تجهیزات فست فود ایتالیایی و تجهیزات رستوران ایتالیایی به سبب علاقه ایرانی ها به این غذاها در کشور به خوبی یافت می شود فقط کافی است سری به فروشگاه های مخصوص بزنید و با کمک کارشناسان و سرآشپز خود تجهیزات فست فود ایتالیایی مناسب خود را خریداری کنید.

به خاطر داشته باشید تجهیزات رستوران ایتالیایی از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند و ظرفیت های مختلفی دارند پس تلاش کنید برمبنای نیاز خود خرید کنید.

 

مقاله مرتبط : ۵ راهکار برای صرفه جویی در خرید تجهیزات فست فود 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *